Exclusive Offer: Limited Time - Inquire Now!

For inquiries about our products or pricelist, please leave your email to us and we will be in touch within 24 hours.

Leave Your Message

010203
655ebeflck
655ebf0zpy
655ebf6lus
655ebf5xmt
655ebf6dmt
655ebf4wlj
652f506v56

PRODUKTET KRYESORE

rreth nesh

Foshan Jintuo Produkte ngjitëse bashkë., Ltd. është themeluar në vitin 2010. Duke qenë një nga fabrikat e kërkimit, zhvillimit dhe prodhimit të shiritave ngjitës, ne prodhojmë një shumëllojshmëri të gjerë shiritash të dyfishtë anësor, të tilla si shirit shkumë PE/EVA/PVC me dy anë, shirit shkumë akrilik (VHB), shirit përçues termik , shirit transferues jo-bartës, shirit PET me dy anë, shirit prej pëlhure jo të endura me dy anë dhe shirit me fije xhami me dy anë etj.

Me pajisjet tona të prodhimit të teknologjisë së lartë dhe sistemin e kontrollit të cilësisë së lartë, ne fokusohemi në zgjidhjet e shiritave për industrinë e automobilave, industrinë elektronike, industrinë e pajisjeve shtëpiake, industrinë e ashensorëve, industrinë e ndërtimit, industrinë e fotovoltaikëve diellorë.

 • 1387
  +
  E themeluar në
 • 2070
  Zona e bimëve
 • 137
  + milion
  Investimi total
shikoni më shumë

Aplikimi i Industrisë

Fabrika jonë

Baza e prodhimit të pajisjeve elektrike 1

655ec633z4
fabrika 27 kb

Baza e prodhimit të pajisjeve elektrike 2

fabrika3j0b

Baza e prodhimit të pajisjeve elektrike 3

Historia jonë

tetor 2010
01

Foshani u zgjodh për të ndërtuar një fabrikë. Ai përbëhej nga një linjë veshjesh, disa makineri dhe më shumë se një duzinë punonjësish dhe u krijua zyrtarisht Foshan Jintuo Adesive Products co.,ltd.

shtator 2017
01

Pas vitesh zhvillimi, fabrika Huizhou u themelua në vitin 2017, u vunë në punë dy linja veshjeje dhe u krijua një punishte prej 3000 metrash katrorë, me mijëra nivele pa pluhur;

mars 2018
01

Fabrika Chongqing u krijua për t'i shërbyer kryesisht tregut jugperëndimor;

Qershor 2018
01

Me marrjen e investimeve të qeverisë për blerjen e tokës në Fuyang, Provinca Anhui, u investuan gjithsej 200 milionë juanë për të prezantuar gjashtë linja prodhimi të shiritit akrilik të importuar, duke arritur një prodhim vjetor prej 20 milionë metrash katrorë;

gusht 2020
01

Pas 10 vitesh zhvillimi dhe akumulimi i përvojës, fabrika e prerjes në Shenzhen u krijua në vitin 2020 për të prodhuar kryesisht materiale telefoni celular dhe fletore.

01
Dëshironi të kuptoni më shumë
Merrni përditësime dhe oferta nga Tonze
ekspozita1pe8
ekspozitë25io
ekspozitë3bn7
010203
652f53f10y
Si një ndërmarrje që integron R&D dhe prodhimin, ne jemi të përkushtuar të zhvillojmë dhe prodhojmë shirita që kalojnë standardet e cilësisë ISO9001. Angazhimi ynë ndaj dizajnit të shëndoshë, materialeve të avancuara dhe teknikave cilësore të prodhimit na dallon nga konkurrentët tanë.

Ofrimi i klientëve me zgjidhjet më të mira të ngjitësit

Ne e kuptojmë se çdo biznes është unik dhe ka kërkesa të ndryshme për produktet ngjitëse. Ekipi ynë i ekspertëve punon ngushtë me klientët për të kuptuar nevojat e tyre specifike dhe për të zhvilluar zgjidhje të përshtatura që adresojnë në mënyrë efektive sfidat e tyre. Qoftë përmasat e personalizuara, ngjyrat apo vetitë ngjitëse, ne kemi ekspertizën dhe aftësitë për të ofruar produkte të personalizuara që plotësojnë specifikimet e sakta të klientëve tanë.

Ofrojmë zgjidhje të personalizuara për klientët tanë

Ne i kushtojmë rëndësi të madhe prodhimit të produkteve ngjitëse me cilësi të lartë me performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ne i përmbahemi standardeve të cilësisë ISO9001 dhe proceseve strikte të kontrollit të cilësisë për të siguruar që klientët tanë të marrin produkte të standardeve më të larta.

Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produktit tonë

LAJME E NDËRMARRJES

Lexo më shumë
01